جمعه 28 آذر ماه 1393          صفحه اصلي  |  نقشه سايت  |  تماس با ما  |  English

     
 
  فهرست


  امکانات ديگر

 گالری تصاویر
 فرم پیشنهادات
 فرم شکایات
 
  ورود کاربران

نام کاربری :
کلمه عبور :
  آمار سايت

تعداد بازدید :

8197

شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري و زهکشي مغان
شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري و زهکشي مغان
شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري و زهکشي مغان

 
معاون وزیر نیرو:با وجود وضعیت مناسب بارندگی بحران آب جدی است

25 آذر 1393

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو اعتقاد دارد که با وجود وضع نسبتا مناسب بارندگی ها در پاییز سال جاری بحران آب جدی است.

هر چند میزان بارندگی ها در پاییز سال جاری مورد رضایت مسئولان وزارت نیرو است اما به زعم بسیاری از کارشناسان اقتصادی بحران آب هنوز رفع نشده و باید تدابیر مناسبی در این رابطه در نظر گرفته شود.

جدی بودن بحران آب موضوعی که علیرضا دائمی، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو نیز آن را تایید کرد و گفت: « با وجود وضع نسبتا مناسب بارندگی ها در پاییز سال جاری اما بحران آب جدی است. »

دایمی در رابطه با میزان بارندگی ها در فصل پاییز اینگونه توضیح داد: « میزان بارندگی کل کشور تا شانزدهم آذر در حدود 61 میلی متر بوده است. این میزان بارندگی که تا حدود میانه آذر مطرح شد را اگر بخواهیم با دراز مدت مقایسه کنیم وضعیت نسبتا خوب است.  یعنی حدود 33 درصد میزان بارندگی های کل کشور افزایش پیدا کرده است. »

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو در ادامه توضیحات خود گفت: « اگر بخواهیم میزان بارندگی را با سال گذشته مقایسه کنیم باید گفت که در ابتدای سال آبی جاری که همان آغاز قصل پاییز است،  بارندگی های خوبی انجام شده است. نسبت به سال گذشته هم میزان بارندگی های انجام شده 5 درصد بیشتر بوده است.»

   

طرح توسعه شبکه پایاب خداآفرین شتاب می‌گیرد

23 آذر 1393

استاندار اردبیل گفت: به دنبال سفر رئیس جمهور و تامین منابع اعتباری طرح توسعه پایاب سد خداآفرین و اجرایی شدن طرح‌های مدرن آبیاری در این منطقه سرعت بیشتری می‌گیرد.

مجید خدابخش اظهار کرد: از 82 هزار هکتار اراضی که در مدت چهار سال باید زیرپوشش آبیاری مدرن قرار گرفته و ظرفیت تولید و اشتغالزایی افزایش پیدا کند 62 هزار هکتار ‌آن مربوط به شمال استان اردبیل است که از طریق تکمیل پایاب سد خداآفرین اجرایی و عملیاتی شود.

وی با اشاره به اینکه بر اساس اصل 44 دولت وظیفه فراهم کردن زیرساخت‌ها برای انجام فعالیت‌های اقتصادی و عمرانی را به عهده دارد، گفت: با توجه به اعتبارات تخصیص یافته برای تکمیل و راه‌اندازی شبکه پایاب سد خداآفرین از سوی دولت تدبیر و امید برای توسعه این طرح باید یک نظام بهره‌برداری که از اختیارات قانونی برخوردار باشد تحت مدیریت واحد و یکپارچه به گونه‌ای برنامه‌ریزی داشته باشد تا از منابع تخصیص یافته به نحو شایسته استفاده بهینه شود.

   

باز گشایی حریم وتخریب اعیانی های احداثی در حریم زهکش حایل کانال D3

18 آذر 1393

منطقه آبیاری اصلاندوز پس از پیگیری های مکرر وتشکیل جلسه با ساکنین همجوار زهکش مذکور با حضور بخشدار اصلاندوز ،رضایت ومشارکت لازم جهت باز گشایی وتخریب اعیانی های موجود در حریم زهکش در تاریخ 12/9/93 جلب گردید

   

در ادامه دوره های آموزشی برای عوامل توزیع آب

17 آذر 1393

یک دوره در راستای آشنایی عوامل توزیع آب شرکت با مسائل حقوقی آب با موضوع کلیات قانون توزیع عادلانه آب توسط آقای رضا شرفی رئیس دفتر حقوقی شرکت با حضور کلیه عوامل توزیع آب برگزار گردید

   

در ادامه سومین هفته بر گزاری دوره آموزشی برای عوامل توزیع آب در تاریخ های 12و13 آذر ماه سال 93

13 آذر 1393

معاونت بهره برداری شرکت در رابطه با الگوی کشت ،ترکیب کشت ،نحوه گزارش کشت وبرآورد قیمت فروش محصولات کشاورزی در سر خرمن و مبانی آبهاء وهمچنین وضعیت چاهک های پیزومتری در شبکه ونقش ووظایف عوامل توزیع آب در باره مسائل فوق الاشاره پرداختند

   

   

خط مشي شرکت :

- روي‌كرد مبتني بر بهبود مداوم در تمامي فرايندها و فعاليت‌هاي شركت .
- مشتری مداری و تلاش برنامه ریزی شده برای افزایش رضایت هم کاران ،مشترکین و سایر ذی نفعان .
- آموزش و بهسازي منابع انسانی با روی کرد تعالی ارزش های اخلاقی-سازمانی.
- تلاش هدف مندانه براي كاهش هزينه‌ها و ارتقاي بهره‌وري فردي و سازماني .
- گسترش فرهنگ مشارکت در مقیاس سازمانی و فراسازمانی .

 
     

Copyright © 2007 MoghanMirab.ir  .  All rights reserved  .  Designed by IWD