دوشنبه 3 آذر ماه 1393          صفحه اصلي  |  نقشه سايت  |  تماس با ما  |  English

     
 
  فهرست


  امکانات ديگر

 گالری تصاویر
 فرم پیشنهادات
 فرم شکایات
 
  ورود کاربران

نام کاربری :
کلمه عبور :
  آمار سايت

تعداد بازدید :

5568

شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري و زهکشي مغان
شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري و زهکشي مغان
شرکت بهره برداري از شبکه هاي آبياري و زهکشي مغان

 
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا:

2 آذر 1393

بخش آب در آستانه تحول/احیای منابع آب بدون مدیریت جامع میسر نیست

در عرصه طرح‌های عمرانی، 140 هزار میلیارد تومان طرح نیمه‌تمام در بخش آب کشور داریم که دولت قادر به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام نیست و تکمیل این طرح‌ها بدون حضور بخش خصوصی سال‌ها به طول خواهد انجامید.

تهران_

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: در فقدان یک مدیریت جامع و به‌هم پیوسته، احیای منابع و اکوسیستم‌های آب میسر نخواهد بود.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "رحیم میدانی" عصر امروز (پنج‌شنبه) در آیین پایانی دهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران، بخش آب کشور را در آستانه تحول خواند و اظهار داشت: در عرصه طرح‌های عمرانی، 140 هزار میلیارد تومان طرح نیمه‌تمام در بخش آب کشور داریم که دولت قادر به تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام نیست و تکمیل این طرح‌ها بدون حضور بخش خصوصی سال‌ها به طول خواهد انجامید.

   

برداشت سويا در شهرستان بيله سوار مغان آغاز شد

1 آذر 1393

بيله سوار مغان برداشت سويا از سطح هشت هزار هکتار از اراضي زير کشت اين محصول در شهرستان بيله سوار مغان شروع شد.

   

برگزاری دوره آموزشی برای عوامل توزیع آب مناطق آبیاری پارس آباد واصلاندوز وشهرک

1 آذر 1393

دراین دوره آموزشی که توسط معاونت بهره برداری شرکت جناب آقای مهندس وثوقی در سالن کنفرانس شرکت  برگزارشد.

   

دوره آموزشی برای مآمورین توزیع آب

28 آبان 1393

دوره آموزشی برای مآمورین توزیع آب منطقه آبیاری بیله سوار توسط معاونت بهره برداری شرکت جناب آقای مهندس وثوقی در مورخه 27/8/93 در محل اداره آبیاری بیله سوار بر گزار شد

   

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا:

28 آبان 1393

تهران_

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه بحران آب توهم نیست، از مصرف 110 میلیارد مترمکعب از ذخایر استاتیک منابع آب زیرزمینی خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس "رحیم میدانی" امروز (سه‌شنبه) در همایش "مدیریت منابع و مصارف آب با تکیه بر توسعه پایدار در منطقه البرز مرکزی"، گفت: این همایش با نظر وزیر نیرو و پیگیری همکاران ما برگزار شده است و ما به نتایج این همایش در بخش آب امید بسته‌ایم.
وی افزود: این همایش با انتظار نتایج کاربردی درخواست شده است که امیدواریم در رفع مشکلات بخش آب و ارایه نتیجه کاربردی راهگشا باشد.
وی ادامه داد: پدیده خشک‌سالی اخیر باوجود فشار بر مدیران، بهره‌برداران و همه دست‌اندرکاران بخش آب مثل هر پدیده دیگری جنبه‌های مثبت و منفی دارد.
وی با بیان اینکه پدیده خشک‌سالی موجب شد که آب در کانون توجه عوام و خواص جامعه قرار بگیرد، گفت: همه انتظار دارند که در برنامه ششم توسعه، موضوع آب پررنگ و برجسته باشد که این موضوع در قانون بودجه نیز دیده شده و به آن توجه ویژه‌ای صورت گرفته است.
وی یادآور شد: وضعیت آب در شرایطی نیست که اندک فرصت باقی‌مانده برای نجات منابع آب را از دست دهیم.
وی تاکید کرد: اگر هم‌اکنون 11 میلیارد مترمکعب از مصارف آب‌های زیرزمینی را کاهش دهیم، منابع آب زیرزمینی 20 سال آینده به سطح ایستایی اولیه خود بازمی‌گردد.
میدانی با بیان اینکه با وجود همه نقاط ضعف و قوت صنعت آب، هیچ انسان منصفی منکر دستاوردهای صنعت آب نیست، گفت: منطق حکم می‌کند نقطه‌ضعف‌های خود را دیده و درصدد رفع آنها تلاش کنیم.
وی افزود: مطالبی که درباره منابع آب گفته می‌شود، مطالبی مجازی یا توهمی نیست چراکه صحت این مطالب را می‌توان در شاخص‌ها و طبیعت مشاهده کرد.
وی تصریح کرد: با دیدن وضعیت دریاچه‌ها، تالاب‌ها، رودخانه‌ها و منابع آب زیرزمینی به این نتیجه می‌رسیم که باید در مدیریت منابع آب تحول صورت بگیرد و نمی‌توانیم روند گذشته را ادامه دهیم.

   

   

خط مشي شرکت :

- روي‌كرد مبتني بر بهبود مداوم در تمامي فرايندها و فعاليت‌هاي شركت .
- مشتری مداری و تلاش برنامه ریزی شده برای افزایش رضایت هم کاران ،مشترکین و سایر ذی نفعان .
- آموزش و بهسازي منابع انسانی با روی کرد تعالی ارزش های اخلاقی-سازمانی.
- تلاش هدف مندانه براي كاهش هزينه‌ها و ارتقاي بهره‌وري فردي و سازماني .
- گسترش فرهنگ مشارکت در مقیاس سازمانی و فراسازمانی .

 
     

Copyright © 2007 MoghanMirab.ir  .  All rights reserved  .  Designed by IWD